2019-10-09: Přidána fotogalerie ZŠ - Pohádkový den.
2019-10-09: Přidán jídelníček na týden od 14.10. do 18.10.2019.
2019-10-09: Přidána fotogalerie ZŠ - první školní den.
2019-10-06: Přidán jídelníček na týden od 7.10. do 11.10.2019.
2019-09-25: Přidán plakát "Šťáhlavské mažoretky" (titulní stránka).
2019-09-23: Přidán jídelníček na týden od 30.9. do 4.10.2019.

Celkem od 1. 1. 2014: 81253

Činnost školské rady a kontakt na její členky

Školská rada je orgán umožňující zákonným zástupcům žáků podílet se na správě školy. Školskou radu zřizuje zřizovatel, který zároveň stanoví počet jejích členů.
Funkční období volených členů školské rady je tři roky. Školská rada zasedá nejméně dvakrát ve školním roce. Naše školská rada zasedá 3 x ročně. Dle potřeby je možné i častěji.
Pro období listopad 2017 - listopad 2020 níže uvedení členové.

Náplň činnosti je stanovena v § 168 školského zákona. Dle něj se školská rada vyjadřuje k uskutečňování školního vzdělávacího programu, schvaluje výroční zprávu o činnosti školy, schvaluje školní řád a pravidla pro hodnocení výsledků vzdělávání žáků, podílí se na zpracování koncepčních záměrů rozvoje školy, projednává návrh rozpočtu a vyjadřuje se k rozboru hospodaření, projednává inspekční zprávy české školní inspekce, podává podněty a oznámení řediteli školy, zřizovateli či orgánům vykonávající státní správu ve školství.

Společným cílem školské rady je mimo dané povinnosti zastřešovat vztahy mezi rodiči, žáky a učiteli, podílet se a vypomáhat při vylepšování školního prostředí a přispívat dobrými nápady, podněty i vhodnou kritikou k bezproblémovému chodu školy. Máte-li nějaký podnět, nápad nebo kritiku, které chcete prostřednictvím školské rady sdělit dále, můžete tak učinit prostřednictvím těchto členek školské rady:

Kontakty na členky ŠR:

Mgr. Ing. Markéta Dobrá: email: marketa.dobra(at)seznam.cz

Anna Gerhartová: email: gerhartovaanna(at)seznam.cz

Mgr. Alena Löffelmannová: email: alenalof(at)centrum.cz

MgA. Kateřina Vinická: email: k.vinicka(at)seznam.cz

Mgr. Zuzana Sermešová: email: zuzanasermesova(at)seznam.cz

Mgr. Ondřej Maglić: email: maglic(at)stahlavy.cz

skolskarada(at)zsstahlavy.cz

Zápisy z jednání školské rady naleznete zde.

Ⓒ 2008 - 2019 Základní škola Šťáhlavy, vytvořil Jaroslav Juha juha@juhacr.net