Tvoříme nové webové stránky školy. Omlouváme se tak za případné neaktuální informace na těchto stránkách, které brzy zaniknou.

       ŠKOLA | DRUŽINA | JÍDELNA | KALENDÁŘ AKCÍ | JÍDELNÍČEK | Š+Š | KE STAŽENÍ | KONTAKTY  Novinky na webu:
2024-03-19: Zveme vás na Vajíčkoden. Více informací na titulní stránce.
2024-01-29: Hledáme kuchařku do školní jídelny. Více informací naleznete na titulní stránce a v sekci Pracovní příležitosti.
2024-01-05: Na titulní stránce a v sekci "Škola" jsme zveřejnili informace k zápisu do 1. ročníku pro školní rok 2024/2025.
2023-12-22: Na titulní stránce naleznete záznam pásma koled, pořízeného žáky 3 - 5. ročníku.
2023-11-23: Na úvodní stránce naleznete informace k plánované stávce.
2023-11-09: Zveme všechny na Pozdimní koncert 2023 s první ochutnávkou tónů zrekonstruovaných šťáhlavských varhan. Více informací na úvodní stránce.
Všechny novinky...


Návštěvy:
Dnes: 23
Tento týden: 187
Celkem od 1. 1. 2014: 149668

Zprvy ze zkladn koly10. 2. 2012 navtvili nai kolu pracovnci Zchrann stanice ivoich vRokycanech a ve dvou besedch pro mlad a star ky ns seznmili snpln prce zchrannch stanic ivoich, co je krom pe o zrann zvata ( jeky, volavky, dravce, sovy, kachny,.., ron je jich vRokycanech a 350 ) i ekologick vchova veejnosti a podn naunch vychzek a vlet do prody. Nejvce vak ky zaujalo iv kn lesn a dva pes 2m dlouz exotit hadi - krajta krlovsk a hrozn krlovsk.
Jestlipak vte, e zvecmi obyvateli nedalekch Brd a okol Padrskch rybnk jsou krom bn zve a jelen i vzcnj tetevi a orli mot?

A protoe nejen prac iv je lovk, posledn den ped jarnmi przdninami si ci uili makarnho karnevalu. Vpevlecch a maskch byly pln vechny dti a porota mla velkou prci vybrat ty nejlep. Odmnu za originln masku a jej pedveden dostalo 25 k.
Spolenost Metfer Trading s.r.o. a Z hlavy se spolen opt zapojuj do projektu snzvem Kad elektrospotebi pomh. Do tohoto projektu se pihlsila Z hlavy jako pilotn kola ji vlednu 2012. Firma Metfer Trading s.r.o. zapjila i na msc bezen tyi boxy na nefunkn elektrospotebie. Clem projektu je vybrat co nejvce nefunknch spotebi, za kter dostane kola finann stku , konkrtn 3,- K za 1 kg odpadu. Tyto prostedky budou vyuity pro poteby k zdej koly. Avak mete nm pomoci i vy, kte nemte dti na na kole a chcete se zbavit pouitch elektrospotebi ( krom lednic a mrazk). Boxy jsou pstupn na koln zahrad.
Vprvnm beznovm tdnu byl u vchodu pro ky vybudovn dlouho plnovan psteek. Hned druh den po instalovn jej ci vyuili, protoe bylo nevldn poas a prelo. Pod prostornou stechu se vechny ekajc dti vely a pkn vsuchu vykaly oteven budovy koly. Psteek ocenili i rodie, kte vyzvedvaj sv dti osobn a ekaj na n venku.

Za Z hlavy Mgr. Jana kardov a Mgr. Ivana Kantnerov
Ⓒ 2008 - 2024 Základní škola Šťáhlavy, vytvořil Jaroslav Juha juha@juhacr.net
Provozováno v datové infrastruktuře JUHA-IP