Tvoříme nové webové stránky školy. Omlouváme se tak za případné neaktuální informace na těchto stránkách, které brzy zaniknou.

       ŠKOLA | DRUŽINA | JÍDELNA | KALENDÁŘ AKCÍ | JÍDELNÍČEK | Š+Š | KE STAŽENÍ | KONTAKTY  Novinky na webu:
2023-11-23: Na úvodní stránce naleznete informace k plánované stávce.
2023-11-09: Zveme všechny na Pozdimní koncert 2023 s první ochutnávkou tónů zrekonstruovaných šťáhlavských varhan. Více informací na úvodní stránce.
2023-10-24: Na úvodní stránce naleznete jízdní řád akce "Trolejbus plný hudby".
2023-10-20: Zveřejnili jsme záznam z představení Šíleně smutná princezna. K okamžitému přehrání na úvodní stránce, ke stažení v plné kvalitě v sekci Ke stažení > Videa.
2023-10-16: Zveme všechny na 8. školní bál a Trolejbus plný hudby. Více info na úvodní stránce www.zsstahlavy.cz
2023-10-05: Přinášíme vám záznam ze šťáhlavské Noci kostelů 2023 a vystoupení děti ZŠ. On-line ke zhlédnutí na úvodní stránce školy, nebo v sekci Ke stažení > Videa k dispozici v plné kvalitě.
Všechny novinky...


Návštěvy:
Dnes: 4
Tento týden: 219
Celkem od 1. 1. 2014: 142857

Blme se do finleStar ci na koly navtvili v kvtnu plzeskou Techmanii. Protoe si expozice mohli voln prohlet a experimentovat, nasbrali spoustu zajmavch zitk. O nich napsal ve slohov prci k 5. tdy Krytof Hol: V ter jsme byli v Techmanii a moc se mi tam lbilo. Zkoueli jsme rzn pokusy, hlavn s vodou. Byli jsme i u pokusu s velkou elektrickou koul (Van de Graaffv genertor). Vyroval jsem si pr zrnek zlata, proel jsem potpjc se Titanik. Vyzkouel jsem, jak je tlak deset metr pod vodou a hodn to bolelo. Tak jsem zkouel udlat vodn vr a stavl jsem bazn, kter by stl deset milion korun. Nakonec jsem si koupil nramek, hlavolam a pro brchu fi gurku zvtka. Byl to skvl v- let. Na konci kvtna byla ukonena innost zjmovch krouk. Dvata z krouku Tanc zatan- ila svm maminkm, babikm, tetm i tatnkm u pleitosti svtku matek. Jejich tanen vkony sklidily zaslouen obdiv. Vedouc krouku Keramiky obohatila zvrenou hodinu folklrnm vystoupenm. ci, jejich rodie i dti ze koln druiny vidli chodsk tance, slyeli lidov psn a ochutnali tradin chodsk kol. Podle originln pedlohy si dti za pomoci rodi vyzkouely nakreslit chodsk motiv. V ptek 3. 6. se ve sportovn hale konal 2. ronk atletick olympidy, kterho se zastnilo 120 sportovc z prvnho stupn ty kol - Nezvstic, Starho Plzence, Tymkova a hlav. Olympidu pipravili a organizan zajistili lenov sportovn komise Obecnho adu ve hlavech. Nai sportovci mli nejvt podporu fanouk z ad svch spoluk a rodinnch pslunk. Obhjili losk prvenstv a putovn pohr i nadle zstv v na kole. Jako host se pedstavil znm fotbalista Pavel Horvth, kter vyprvl o sv sportovn karie, bezprostedn odpovdal na veten otzky dt a nechybla ani autogramida.

15. 6. vyrme na koln vlet. Letos navtv- me zmek Zbiroh a svoji obratnost si dti vyzkou v blzkm lanovm centru. V plnu je i nvtva medvdria v Beroun. A na zvr - vysvden a zaslouen PRZDNINY! Za Z hlavy


Mgr. Jana kardov a Mgr. Hana ovkov
Ⓒ 2008 - 2023 Základní škola Šťáhlavy, vytvořil Jaroslav Juha juha@juhacr.net
Provozováno v datové infrastruktuře JUHA-IP