Tvoříme nové webové stránky školy. Omlouváme se tak za případné neaktuální informace na těchto stránkách, které brzy zaniknou.

       ŠKOLA | DRUŽINA | JÍDELNA | KALENDÁŘ AKCÍ | JÍDELNÍČEK | Š+Š | KE STAŽENÍ | KONTAKTY  Novinky na webu:
2023-11-23: Na úvodní stránce naleznete informace k plánované stávce.
2023-11-09: Zveme všechny na Pozdimní koncert 2023 s první ochutnávkou tónů zrekonstruovaných šťáhlavských varhan. Více informací na úvodní stránce.
2023-10-24: Na úvodní stránce naleznete jízdní řád akce "Trolejbus plný hudby".
2023-10-20: Zveřejnili jsme záznam z představení Šíleně smutná princezna. K okamžitému přehrání na úvodní stránce, ke stažení v plné kvalitě v sekci Ke stažení > Videa.
2023-10-16: Zveme všechny na 8. školní bál a Trolejbus plný hudby. Více info na úvodní stránce www.zsstahlavy.cz
2023-10-05: Přinášíme vám záznam ze šťáhlavské Noci kostelů 2023 a vystoupení děti ZŠ. On-line ke zhlédnutí na úvodní stránce školy, nebo v sekci Ke stažení > Videa k dispozici v plné kvalitě.
Všechny novinky...


Návštěvy:
Dnes: 5
Tento týden: 220
Celkem od 1. 1. 2014: 142858

Z HLAVYKdy jsme se po Velikonocch vrtili do kolnch lavic, ekal ns ve tvrtek 25.4. dal z projekt Mixxr. Tentokrt jsme se vnovali tmatu Orientace v ase, jaro, Velikonoce, zvata a rostliny na jae. Bhem prce v ptilennch tmech nechyblo spolen vytven mylenkov mapy, lutn kovek a hdanek, prce s interaktivn tabul, skldn puzzl, hlavolamy a psniky.

V ptek 26.4. se rozjeli vybran ci ze zjmovho krouku Mlad zdravotnk do Vejprnic, aby nai kolu reprezentovali v oblastnm kole Soute mladch zdravotnk I. stupn. Pod vedenm Sai Drohobetskho se od listopadu pipravovali nejen teoreticky, ale i prakticky, aby sv vdomosti a dovednosti zroili prv v tto souti. Dky odbornmu veden a peliv pprav se dvma drustvm podailo obsadit 1. a 2. msto. Vtzov se dle pipravuj k postupu do krajskho kola, kter probhne 8.6. opt ve Vejprnicch. leny spn soutn hldky jsou: Sra Tofl ov, Julie Vaniov, Katka Kudrov, Matj Sedlek a Aneka Mukov. Dkujeme za vzornou reprezentaci a drme palce do dalho kola.

Po pl roce ci 4. a 5. ronku opt navtvili dopravn hit v Blovicch. Teoretick vdomosti pci prokzali v zvrenm testu, po splnn vtina obdrela prkaz cyklisty. V praktick sti u zdatn a bez problm zdolvali vechny kiovatky a nstrahy dopravnho hit, co mus tvrci v ptm roce jet dotrnovat. V ptek 17.5. navtvilo nai kolu sfrick kino. Nejmlad ci zhldli poad Ptel uvnit lidskho tla. Uvnit nafukovac kopule se odehrval pbh t kamard, kte virtuln cestovali lidskm tlem a coby bl krvinky svdli boj s viry. Zbavnou a vku odpovdajc formou si dti upevnily nutnost umvn rukou. Pbh se dtem velmi lbil, vtina mla svoji prvn zkuenost s takovmto zpsobem promtn. Ty star zase zaujal poad o vesmru, vzniku slunen soustavy a ivota na planet Zemi. V ter 21.5. mli ci zpestenou vuku o besedu a praktick ukzky prce sokolnk nejen s dravmi ptky. Svmi leteckmi kousky ns pobavili krkavec Ferda, vi Kuba a Bara a orel Bohou. Na konci besedy dti mile pekvapilo tn kokrpanla, kter bude v budoucnu sokolnkm pomhat pi jejich prci.


za Z hlavy Mgr. Hana Radov a Mgr. Hana ovkovⒸ 2008 - 2023 Základní škola Šťáhlavy, vytvořil Jaroslav Juha juha@juhacr.net
Provozováno v datové infrastruktuře JUHA-IP