Tvoříme nové webové stránky školy. Omlouváme se tak za případné neaktuální informace na těchto stránkách, které brzy zaniknou.

       ŠKOLA | DRUŽINA | JÍDELNA | KALENDÁŘ AKCÍ | JÍDELNÍČEK | Š+Š | KE STAŽENÍ | KONTAKTY  Novinky na webu:
2024-03-19: Zveme vás na Vajíčkoden. Více informací na titulní stránce.
2024-01-29: Hledáme kuchařku do školní jídelny. Více informací naleznete na titulní stránce a v sekci Pracovní příležitosti.
2024-01-05: Na titulní stránce a v sekci "Škola" jsme zveřejnili informace k zápisu do 1. ročníku pro školní rok 2024/2025.
2023-12-22: Na titulní stránce naleznete záznam pásma koled, pořízeného žáky 3 - 5. ročníku.
2023-11-23: Na úvodní stránce naleznete informace k plánované stávce.
2023-11-09: Zveme všechny na Pozdimní koncert 2023 s první ochutnávkou tónů zrekonstruovaných šťáhlavských varhan. Více informací na úvodní stránce.
Všechny novinky...


Návštěvy:
Dnes: 24
Tento týden: 188
Celkem od 1. 1. 2014: 149669

KONEC KOLNHO ROKUkoln rok je za nmi, hork dny vybzely spe k vodnm radovnkm ne k plnn kolnch povinnost a uen, ale my museli jet vydret. I pes vechny zvren provrky, testy a zkouen nm zbyl as i na ostatn akce.

Na konci kvtna se prvkov spolen s dtmi z M vydali pi stopovace za hlednm pokladu. Bhem cesty dti plnily nejen poznvac koly, ale bylo i dostatek prostoru na pohybov aktivity. Jejich putovn bylo spn a sladce odmnno.

Ve stedu 29. 5. navtvili ci 4. a 5. tdy na zmku Kozel vstavu korunovanch klenot. Na okamik se penesli do doby vldy Karla IV., jeho socha je pivtala u vstupu. Pekvapenm bylo, e tak mohutn socha se dala snadno nadzvednout, byla toti z polystyrnu. Nejlkavj byla ukzka replik korunovanch klenot, krom toho ci zhldli ukzky dobovho obleen, obut a zbran. Nejvce je zaujal me tst, kter pr dobrm dum spln po pohlazen jejich pn.

V ptek 7. 6. se uskutenil ve sportovn hale ji 4. ronk olympidy v atletickm vceboji. Ze ty zastnnch kol jsme obsadili 3. msto. Vem sportovcm za jejich reprezentaci, snahu a vkony dkujeme.

V pondl 10. 6. se rozjeli ci 2. 5. ronku na koln vlet do Prahy. Clem jejich poznvn byla zvata v ZOO. Nejvce ns zaujalo dovdn opic a goril, plaveck kousky tule, tuk a lednho medvda. Svoj eleganc ns potily irafy, neopomnli jsme ani slony. Neuviteln horko jsme chladili u stkacch fontn, zmrzlinou a ledovou tt. Tradinmi nkupy suvenr jsme vlet zakonili.

Podruh do na koly pijelo Kino na kolekch, v ptek 14. 6. po setmn byla promtnuta esk pohdka ert brko. Pedposledn ervnov tvrtek byl dnem velkho sportovn, kter probhlo v rmci Festivalu sportu v arelu za plzeskm obchodnm centrem Plaza. Dti si mohly vyzkouet piblin 50 netradinch sportovnch discipln.

Zvren koln projekt Mixr byl zamen na jazykov dovednosti naich k. Poznvali anglicky mluvc zem svta, poslouchali a zpvali anglick psniky a odjeli na dovolenou s kufrem plnm anglickch slov.


za Z hlavy Mgr. Hana ovkov a Mgr. Hana RadovⒸ 2008 - 2024 Základní škola Šťáhlavy, vytvořil Jaroslav Juha juha@juhacr.net
Provozováno v datové infrastruktuře JUHA-IP