Tvoříme nové webové stránky školy. Omlouváme se tak za případné neaktuální informace na těchto stránkách, které brzy zaniknou.

       ŠKOLA | DRUŽINA | JÍDELNA | KALENDÁŘ AKCÍ | JÍDELNÍČEK | Š+Š | KE STAŽENÍ | KONTAKTY  Novinky na webu:
2023-11-23: Na úvodní stránce naleznete informace k plánované stávce.
2023-11-09: Zveme všechny na Pozdimní koncert 2023 s první ochutnávkou tónů zrekonstruovaných šťáhlavských varhan. Více informací na úvodní stránce.
2023-10-24: Na úvodní stránce naleznete jízdní řád akce "Trolejbus plný hudby".
2023-10-20: Zveřejnili jsme záznam z představení Šíleně smutná princezna. K okamžitému přehrání na úvodní stránce, ke stažení v plné kvalitě v sekci Ke stažení > Videa.
2023-10-16: Zveme všechny na 8. školní bál a Trolejbus plný hudby. Více info na úvodní stránce www.zsstahlavy.cz
2023-10-05: Přinášíme vám záznam ze šťáhlavské Noci kostelů 2023 a vystoupení děti ZŠ. On-line ke zhlédnutí na úvodní stránce školy, nebo v sekci Ke stažení > Videa k dispozici v plné kvalitě.
Všechny novinky...


Návštěvy:
Dnes: 44
Tento týden: 215
Celkem od 1. 1. 2014: 142853

Zprvy ze zkladn kolyProblm vandalismu, se kterm se setkvme i v na obci byl tmatem preventivnho programu, kter pro ky pipravili herci divadla VeTi. Od zatku bezna se vichni ci pipravovali na recitan sout. Piln se uili bsniky, kter si vybrali a kter se jim lbily. Dominik ze tet tdy dokonce sloil bse vlastn. ikovn recittoi z kad tdy postoupili do kolnho kola a nejlep byli vybrni, aby reprezentovali na kolu v recitan souti ty kol Bsnika pod rotundou ve Starm Plzenci. Ve velk konkurenci se v kategorii 1. td umstila na druhm mst Ema Novkov a v kategorii 2. a 3. td zvtzila Anna Tmov. Gratulujeme!

Matematick dovednosti a logick mylen k provila mezinrodn sout Matematick klokan 2016. ci se opt mohli pesvdit, e matematika nen jen o potn, ale i o pemlen.

Ji podruh v tomto kolnm roce probhly odpoledn tvoiv dlny pro dti a rodie, tentokrt na tma Velikonoce. Vyrblo se ve tyech dlnch ve dvou paprov dekorace rznmi technikami a v dalch dvou se zdobily velikonon kraslice voskem a polepovnm plstnmi kytikami s drtky a korlky. Dlny se opt setkaly s velkm zjmem. Veker materil pouit v tvoivch dlnch byl zakoupen z prostedk z podzimnho kolnho blu. A stejn tak byl zaplacen preventivn program o vandalstv. Upozornn! V msci dubnu probh sbr elektroodpadu na koln zahrad.


Za Z hlavy Mgr. Jana kardov a Mgr. Hana ovkov
Ⓒ 2008 - 2023 Základní škola Šťáhlavy, vytvořil Jaroslav Juha juha@juhacr.net
Provozováno v datové infrastruktuře JUHA-IP