Tvoříme nové webové stránky školy. Omlouváme se tak za případné neaktuální informace na těchto stránkách, které brzy zaniknou.

       ŠKOLA | DRUŽINA | JÍDELNA | KALENDÁŘ AKCÍ | JÍDELNÍČEK | Š+Š | KE STAŽENÍ | KONTAKTY  Novinky na webu:
2023-11-23: Na úvodní stránce naleznete informace k plánované stávce.
2023-11-09: Zveme všechny na Pozdimní koncert 2023 s první ochutnávkou tónů zrekonstruovaných šťáhlavských varhan. Více informací na úvodní stránce.
2023-10-24: Na úvodní stránce naleznete jízdní řád akce "Trolejbus plný hudby".
2023-10-20: Zveřejnili jsme záznam z představení Šíleně smutná princezna. K okamžitému přehrání na úvodní stránce, ke stažení v plné kvalitě v sekci Ke stažení > Videa.
2023-10-16: Zveme všechny na 8. školní bál a Trolejbus plný hudby. Více info na úvodní stránce www.zsstahlavy.cz
2023-10-05: Přinášíme vám záznam ze šťáhlavské Noci kostelů 2023 a vystoupení děti ZŠ. On-line ke zhlédnutí na úvodní stránce školy, nebo v sekci Ke stažení > Videa k dispozici v plné kvalitě.
Všechny novinky...


Návštěvy:
Dnes: 44
Tento týden: 215
Celkem od 1. 1. 2014: 142853

DUBEN V Z HLAVYMsc duben byl zahjen velmi pjemn, a to velikononmi przdninami. Poas sice spe pipomnalo zimu ne svtky jara, ale vme, e i pesto si vichni Velikonoce uili podle svho.

V ter 14. 4. byl po deseti lekcch ukonen plaveck vcvik 2. a 3. ronku. ci si bhem tto doby mli monost zdokonalovat sv plaveck dovednosti a jejich sil bylo na zvr vcviku odmnno Mokrm vysvdenm pro kadho.

Nsledujc ter do hlav zavtal sportovn lka MUDr. Novk, kter besedoval s ky 4. a 5. ronku. ci se dozvdli, co profese sportovnho lkae obn, jak se testuje vkonnost sportovc a tak s jakmi sportovci pan MUDr. Novk spolupracoval a i nyn spolupracuje. Beseda ky velmi zaujala, co dokzali velkm potem otzek, ktermi pana doktora na zvr zahrnuli.

Ve stedu 22. 4. se nae kola zastnila tafetovho pohru podanho na sportovnm stadionu v Plzni. Vybran ci na tafetov bh peliv trnovali ji nkolik tdn pedem. Do sportovn akce bylo zapojeno deset kol z Plzn a blzkho okol. V pondl 27. 4. se 3., 4. a 5. tda vypravily do Plzn, kde pro n byl pipraven program ve Vdeck knihovn Plzeskho kraje. ci se seznmili se strunou histori budovy knihovny a prohldli si studovnu, trnu, hudebn salonek, zahranin oddlen a modern oddlen pro pjovn knih. Tak mli monost si prolistovat historick knihy, kter byly star i nkolik stolet.

O dva dny pozdji ve kole probhl Ekologick projektov den zamen na ochranu prody a tdn odpadu. V tomto tmatu se nesla vuka bhem hodin eskho jazyka, matematiky, prvouky i vtvarn vchovy, pi kter ci kdami vyzdobili chodnk ped kolou. Nmtem pro barevn vtvory se stala proda.

Posledn dubnov den se vybran ci ze 4. a 5. ronku vydali do Starho Plzence, kde probhal oblben fotbalov turnaj McDonalds cup. Na tento turnaj se ci velmi tili a opt na nj pedem piln trnovali. Odmnou za jejich snahu bylo krsn umstn na 3. mst.


za Z hlavy Mgr. Hana Radov a Mgr. Alena Lffelmannov
Ⓒ 2008 - 2023 Základní škola Šťáhlavy, vytvořil Jaroslav Juha juha@juhacr.net
Provozováno v datové infrastruktuře JUHA-IP