Tvoříme nové webové stránky školy. Omlouváme se tak za případné neaktuální informace na těchto stránkách, které brzy zaniknou.

ŠKOLA | DRUŽINA | JÍDELNA | KALENDÁŘ AKCÍ | JÍDELNÍČEK | Š+Š | KE STAŽENÍ | KONTAKTY

2024-06-28: Zveřejnili jsme záznam z koncertu Varhany dětem a rodičům aneb pohádkové a filmové melodie. K přehrání jej naleznete na titulní stránce, v sekci Ke stažení > Videa pak v plné kvalitě.
2024-06-25: Přístavba školy začala... Více se dozvíte v krátké zprávě na titulní stránce.
2024-06-18: Na titulní stránce naleznete pozvánku na koncert Varhany dětem a rodičům (20. června).
2024-05-29: Na titulní stránce naleznete aktuální informace k organizaci konce školního roku v souvislosti s plánovanou přístavbou hlavní budovy školy.
2024-05-13: Na titulní stránce naleznete rozhodnutí o přijetí žáků do 1. ročníku.
2024-04-30: Nové informace pro rodiče budoucích prvňáčků na titulní stránce.

Celkem od 1. 1. 2014: 154133

Pelom roku v na kole

Rdy bychom se jet krtce vrtily k ud- lostem loskho roku. I touto cestou chceme podkovat vem rodim, kte se podleli na pprav kolnho blu, a u na jeho organizaci nebo pspvkem do tomboly. ist vt- ek byl 15 300,- K a o jeho vyuit budeme informovat.

Pedvnon atmosfra, o kter jsme psaly minule, vyvrcholila posledn dva dny ped przdninami, kdy ve tdch panovala svten nlada, pod stromeky pibvaly drky od Jeka i kamard, etly se vnon pbhy a pipomnaly zvyky a tradice. V ter uen nahradilo rozbalovn drk, ochutnvn vnonho cukrov a ten se na dny zaslouenho volna. Vnon koledy, kter i letos ci piln nacvi- ovali, si vtina z nich zazpvala u stromeku na nvsi dvakrt. Poprv pi kolnm vystoupen v pondl 21. 12. a podruh na tdr den v rmci Vnonho zpvn, kdy dti zpvaly za doprovodu kytary pana Petra Fremra a stdaly se ve zpvu s pan Krpejovou a Krejskovou. Dkujeme vem zastnnm za zpjemnn svtenho odpoledne.

V prvnm tdnu novho roku zakonil vno- n as pchod T krl. Aneka, Kristna a Vla z 5. ronku zazpvali dtem ve vech tdch znmou koledu a popli tst a zdrav do roku 2016.

Pt tden navtv nai kolu pedkolci z matesk koly a v pondl 18. 1. 2016 od 14 do 17 hodin se uskuten zpis do 1. tdy. T- me se na budouc prvky a jejich rodie.

Za Z Mgr. Hana ovkov a Mgr. Jana kardov

Ⓒ 2008 - 2024 Základní škola Šťáhlavy, vytvořil Jaroslav Juha juha@juhacr.net