Tvoříme nové webové stránky školy. Omlouváme se tak za případné neaktuální informace na těchto stránkách, které brzy zaniknou.

       ŠKOLA | DRUŽINA | JÍDELNA | KALENDÁŘ AKCÍ | JÍDELNÍČEK | Š+Š | KE STAŽENÍ | KONTAKTY  Novinky na webu:
2023-11-23: Na úvodní stránce naleznete informace k plánované stávce.
2023-11-09: Zveme všechny na Pozdimní koncert 2023 s první ochutnávkou tónů zrekonstruovaných šťáhlavských varhan. Více informací na úvodní stránce.
2023-10-24: Na úvodní stránce naleznete jízdní řád akce "Trolejbus plný hudby".
2023-10-20: Zveřejnili jsme záznam z představení Šíleně smutná princezna. K okamžitému přehrání na úvodní stránce, ke stažení v plné kvalitě v sekci Ke stažení > Videa.
2023-10-16: Zveme všechny na 8. školní bál a Trolejbus plný hudby. Více info na úvodní stránce www.zsstahlavy.cz
2023-10-05: Přinášíme vám záznam ze šťáhlavské Noci kostelů 2023 a vystoupení děti ZŠ. On-line ke zhlédnutí na úvodní stránce školy, nebo v sekci Ke stažení > Videa k dispozici v plné kvalitě.
Všechny novinky...


Návštěvy:
Dnes: 44
Tento týden: 215
Celkem od 1. 1. 2014: 142853

PROSINCOV UDLOSTI V Z HLAVYAdvent se rozbhl nejen v naich domovech, ale i v zkladn kole. A tak se ze td linula vn jehli z ozdobench vnonch stromk, ve vtvarnch hodinch vznikaly vnon obrzky a pnka, kolou se nesl zpv vnonch koled. Tak jsme jako tradin s dtmi navtvili vnon burzu v matesk kole, kde si mohli ci nakoupit drobn drky a pernky. Byly tak vborn, e jsme je ani nedonesli zpt do koly.

Ve stedu 5. 12. od samho rna dti netrpliv oekvaly pchod Mikule s erty a andly. Za pipravenou bsniku i psniku si zaslouily drobnou nadlku a pislbily, e u budou jen hodn.

V ter 11. 12. se uskutenilo dal pokraovn kolnho projektu MIXXXXR, jak jsme ji v pedminulm sle zmnili, tentokrt vak v reii tvrk. V namchanch ptilennch tmech ci provovali a zrove zskvali nov poznatky o naem krajskm mst. Nechybla prce se slepou mapou, plnem msta Plzn, s obrzky vznamnch plzeskch budov a staveb, tdami se rozeznla i lidov pse Plzesk v잓.

Ve stedu 19. 12. jsme se seli v podveer s dtmi a jejich rodii u vnonho stromu na nvsi, abychom si spolen zazpvali koledy a popli veejnosti krsn Vnoce, hodn tst a zdrav do novho roku.

V ptek 21. 12. se dti ji neuily. Ve vech tdch zavldla vnon pohoda, zavonlo donesen vnon cukrov a nechybly ani dreky pod stromekem. Na nikoho z ns ani letos Jeek nezapomnl.


za Z hlavy
Mgr. Hana Radov
Mgr. Hana ovkov


Ⓒ 2008 - 2023 Základní škola Šťáhlavy, vytvořil Jaroslav Juha juha@juhacr.net
Provozováno v datové infrastruktuře JUHA-IP