Tvoříme nové webové stránky školy. Omlouváme se tak za případné neaktuální informace na těchto stránkách, které brzy zaniknou.

       ŠKOLA | DRUŽINA | JÍDELNA | KALENDÁŘ AKCÍ | JÍDELNÍČEK | Š+Š | KE STAŽENÍ | KONTAKTY  Novinky na webu:
2024-03-19: Zveme vás na Vajíčkoden. Více informací na titulní stránce.
2024-01-29: Hledáme kuchařku do školní jídelny. Více informací naleznete na titulní stránce a v sekci Pracovní příležitosti.
2024-01-05: Na titulní stránce a v sekci "Škola" jsme zveřejnili informace k zápisu do 1. ročníku pro školní rok 2024/2025.
2023-12-22: Na titulní stránce naleznete záznam pásma koled, pořízeného žáky 3 - 5. ročníku.
2023-11-23: Na úvodní stránce naleznete informace k plánované stávce.
2023-11-09: Zveme všechny na Pozdimní koncert 2023 s první ochutnávkou tónů zrekonstruovaných šťáhlavských varhan. Více informací na úvodní stránce.
Všechny novinky...


Návštěvy:
Dnes: 24
Tento týden: 188
Celkem od 1. 1. 2014: 149669

Nov koln rok v Z hlavyI bhem letonch przdnin prola nae kola nktermi zmnami a pravami: vybudovn plynov kotelny, vmalba 1. tdy a sti chodeb, stavebn prce pro zvten prostoru kovsk atny. Z venkovnch prav pibyl chodnk k pergole, byly upraveny svody deov vody. Ji v ervnu zapoaly prce na prav koln zahrady v 1. etap vznikly v prostoru vedle koln jdelny nov zhony, na kterch budou ci od jara zahradniit, dle bylinkov spirla a zhony s okrasnmi kei, bylinami, travinami a ohnit s lavikami.

Ve opt zaalo 3. z, kdy do kolnch lavic poprv usedlo rekordnch 27 k. I se svmi rodii se tko vmstnali do prostoru sv tdy. Po slavnostnm zahjen a pivtn si prvci odnesli pln aktovky uebnic, seit a kolnch poteb. I v ostatnch tdch bylo jen krtk pivtn, naplno ve propuklo od ter.

Nai kolu v letonm kolnm roce navtvuje 125 k v 5 tdch, i letos funguj 3 oddlen koln druiny. Pivtali jsme mezi sebou 3 nov zamstnankyn na pozicch koln asistentky, pomocn kuchaky a uklzeky.

V ptek 7. 9. jako kadoron navtvili nai ci vstavu vpstk ovoce a zeleniny podanou mstn organizac zahrdk. K vzdob infocentra pispli nai ci i dti z M svmi vtvarnmi pracemi.

Ve 2. kolnm tdnu si ci vech td opt pipomnli, jak tdit odpad. Pod vedenm lektorky v poadu Tonda obal na cestch si v krtkch fi lmovch ukzkch ujasnili proces recyklace plastu, skla a papru.

ci 2. a 3. ronku zahjili plaveck vcvik netradin na podzim, a tak rozplavan z letonho horkho lta se pesunuli do prostor plaveckho baznu v Plzni na Slovanech.

Novinkou nejen pro dti a jejich rodie bylo Kino na kolekch, kter na koln zahrad promtlo eskou komedii punti na vod. I kdy ns v dopolednch hodinch poas pozlobilo detm, nakonec jsme se seli v hojnm potu a uili si pten veer.

Na zvr upozorujeme veejnost na sbr elektroodpadu, kter se uskuten po cel listopad na koln zahrad.


za Z hlavy
Mgr. Hana Radov
Mgr. Hana ovkov
Ⓒ 2008 - 2024 Základní škola Šťáhlavy, vytvořil Jaroslav Juha juha@juhacr.net
Provozováno v datové infrastruktuře JUHA-IP