Tvoříme nové webové stránky školy. Omlouváme se tak za případné neaktuální informace na těchto stránkách, které brzy zaniknou.

       ŠKOLA | DRUŽINA | JÍDELNA | KALENDÁŘ AKCÍ | JÍDELNÍČEK | Š+Š | KE STAŽENÍ | KONTAKTY  Novinky na webu:
2024-03-19: Zveme vás na Vajíčkoden. Více informací na titulní stránce.
2024-01-29: Hledáme kuchařku do školní jídelny. Více informací naleznete na titulní stránce a v sekci Pracovní příležitosti.
2024-01-05: Na titulní stránce a v sekci "Škola" jsme zveřejnili informace k zápisu do 1. ročníku pro školní rok 2024/2025.
2023-12-22: Na titulní stránce naleznete záznam pásma koled, pořízeného žáky 3 - 5. ročníku.
2023-11-23: Na úvodní stránce naleznete informace k plánované stávce.
2023-11-09: Zveme všechny na Pozdimní koncert 2023 s první ochutnávkou tónů zrekonstruovaných šťáhlavských varhan. Více informací na úvodní stránce.
Všechny novinky...


Návštěvy:
Dnes: 21
Tento týden: 185
Celkem od 1. 1. 2014: 149666

ZIJOV UDLOSTI V Z HLAVYLeton koln rok 2019/2020 byl zahjen v pondl 2. z. Pan uitelka Mgr. Hana ovkov letos pivtala do sv tdy 17 prvk, z toho 11 dvek a 6 chlapc. Dti, rodie i prarodie byli seznmeni se spoustou dleitch informac tkajcch se chodu koly. Pro mnoh mal kolky to jist vyadovalo vt soustedn, za co si zaslouily dreky od dodavatele ovoce a zeleniny do kol Bovys v podob desek a samolepek na seity a od Policie R Balek pro prvky v rmci novho projektu Bezpen s Leopoldem. Na dti v lavicch ekaly pracovn seity, kter je budou provzet v prbhu celho roku, dle pexeso na oslavu vro obce 780 let. Slavnostn uvtn prvk si nenechali ujt tak zstupci obce, kte darovali dtem kufky od Ekokom s uitenmi potebami.

V ptek 13. 9. 2019 vichni ci koly navtvili vstavu, kter se konala v mstnm infocentru. ci se podleli na vstav vzdobou vtvarnch prac. Mezi vystavovateli se tak objevila jmna naich k, co ns moc potilo. Krom vystavovan ukzkov zeleniny, ovoce, kvtin, kaktus a sukulent dti velice zaujal pan Lodl z vedlej obce Lhta, kter naim km poutav vyprvl o velstvech, medu, o jeho vrob a vech pomckch. V jeho koutku byly k vidn veker jeho vrobky. Vstava se nm i dtem moc lbila, poznatky propojme ve vuce. ci dostali jako dreek sladk jablko nebo vestku. Star ky vpstky zaujaly natolik, e si je mnoz z nich fotografovali.

V letonm kolnm roce kola km nabz adu volnoasovch aktivit. Z deseti zjmovch krouk jsou ti nov oteven logopedie, gymnastika a krouek logiky. Mimokoln innost je stle obohacena o monost pjovn knih v na koln knihovn.

I letos na ky ek ada zajmavch doplkovch akc. Tak se mohou tit kad msc na netradin kol v rmci celokolnho projektu Promny.

Zvrem vem dtem pejeme do novho kolnho roku hodn radosti, pkn znmky, dobrou nladu a prima kamardy.


za Z hlavy
Mgr. Kateina Prakov
Martina Peicov
Ⓒ 2008 - 2024 Základní škola Šťáhlavy, vytvořil Jaroslav Juha juha@juhacr.net
Provozováno v datové infrastruktuře JUHA-IP