NAŠE ŠKOLA | DRUŽINA | JÍDELNA | KALENDÁŘ AKCÍ | JÍDELNÍČEK | Š+Š | KE STAŽENÍ | KONTAKTY  Novinky na webu:
2020-09-23: Přidán jídelníček na týden od 29.9. do 2.10.2020.
2020-09-19: Přidány fotografie z 1. školního dne.
2020-09-15: Aktualizován provozní řád ŠJ.
2020-09-15: Přidán jídelníček na týden od 21.9. do 25.9.2020.
2020-09-14: Přidán nový termín focení prvňáčků.
2020-09-08: Aktualizován kalendář akcí na měsíc září, aktualizován kalendář na aktuální týden (titulní strana).
Všechny novinky...


Návštěvy:
Dnes: 14
Tento týden: 39
Celkem od 1. 1. 2014: 97445

Zpátky do lavicKrásné odpoledne všem,

ráda bych Vás informovala o dění na zdejší základní škole, a to pohledem člověka, který vstoupil poprvé do prostor této budovy v květnu tohoto roku. Při mé první návštěvě jsem odcházela s trochu smíšenými pocity. Hlavou se mi honilo moc věcí najednou, přemýšlela jsem, co všechno by se mělo stihnout, než se společně s mými kolegyněmi vrhneme mílovými kroky do práce, která je na jednu stranu velmi příjemná, přináší nám i Vám radost z pokroků všech Vašich dětí, ale na druhou stranu s sebou nese i tu druhou stranu mince, která již tak příjemná není. A propo, času nebylo tolik, ale snaha a touha po změně ano.Najednou tu byl první červencový den, tedy den D a nástup do nového zaměstnání. Za pouhé dva měsíce se nám mělo podařit cosi vylepšit, trochu změnit, připravit novinky pro Vaše děti a přivítat je v hezčím prostředí. S postupem času se domnívám, že se nám určitě něco z našich předsevzetí podařilo uskutečnit. Nejen, že se děti po prázdninách opět vrátily do školních lavic,ale přivítaly je i nově vymalované chodby a položená dlažba, která se vyskytuje  téměř v celých prostorách školy. I já jsem z toho měla upřímnou radost, že se tento krok povedl. Díky patří především Obci Šťáhlavy, zřizovateli školy, která nám poskytla prostředky na tyto úpravy. Dále bych chtěla poděkovat rodičům, kteří se aktivně podíleli na zkulturnění školního prostředí i ostatním, kteří se podíleli jinak.

Jen v krátkosti bych chtěla pohovořit o změnách v tomto školním roce. Společně s kolegyněmi se nám podařilo otevřít několik nových kroužků a umožnit dětem výuku angličtiny od prvního ročníku. S panem Juhou, naším It specialistou, v současné době dolaďujeme novou tvář internetových stránek. Doufám, že i toto přispěje ke zkvalitnění vzdělávání dětí a Vaší orientaci. Věřím, že pokud bude k novým nápadům a podnětům prostor, nenechají na sebe dlouho čekat.

A co napsat závěrem? Všem dětem bych chtěla popřát hodně úspěchů , úsměvů na tváři a radost z toho, že se dozví něco nového, rodičům potěšení ze svých ratolestí a pevné nervy a všem ostatním hlavně hodně zdraví.

S přáním hezkého dnešního dne


Mgr. Lenka Dianová
/ ředitelka školy /
Ⓒ 2008 - 2020 Základní škola Šťáhlavy, vytvořil Jaroslav Juha juha@juhacr.net
Provozováno v datové infrastruktuře JUHA-IP