Tvoříme nové webové stránky školy. Omlouváme se tak za případné neaktuální informace na těchto stránkách, které brzy zaniknou.

       ŠKOLA | DRUŽINA | JÍDELNA | KALENDÁŘ AKCÍ | JÍDELNÍČEK | Š+Š | KE STAŽENÍ | KONTAKTY  Novinky na webu:
2023-11-23: Na úvodní stránce naleznete informace k plánované stávce.
2023-11-09: Zveme všechny na Pozdimní koncert 2023 s první ochutnávkou tónů zrekonstruovaných šťáhlavských varhan. Více informací na úvodní stránce.
2023-10-24: Na úvodní stránce naleznete jízdní řád akce "Trolejbus plný hudby".
2023-10-20: Zveřejnili jsme záznam z představení Šíleně smutná princezna. K okamžitému přehrání na úvodní stránce, ke stažení v plné kvalitě v sekci Ke stažení > Videa.
2023-10-16: Zveme všechny na 8. školní bál a Trolejbus plný hudby. Více info na úvodní stránce www.zsstahlavy.cz
2023-10-05: Přinášíme vám záznam ze šťáhlavské Noci kostelů 2023 a vystoupení děti ZŠ. On-line ke zhlédnutí na úvodní stránce školy, nebo v sekci Ke stažení > Videa k dispozici v plné kvalitě.
Všechny novinky...


Návštěvy:
Dnes: 2
Tento týden: 217
Celkem od 1. 1. 2014: 142855

Zptky do lavicKrsn odpoledne vem,

rda bych Vs informovala o dn na zdej zkladn kole, a to pohledem lovka, kter vstoupil poprv do prostor tto budovy vkvtnu tohoto roku. Pi m prvn nvtv jsem odchzela s trochu smenmi pocity. Hlavou se mi honilo moc vc najednou, pemlela jsem, co vechno by se mlo stihnout, ne se spolen smmi kolegynmi vrhneme mlovmi kroky do prce, kter je na jednu stranu velmi pjemn, pin nm i Vm radost zpokrok vech Vaich dt, ale na druhou stranu ssebou nese i tu druhou stranu mince, kter ji tak pjemn nen. A propo, asu nebylo tolik, ale snaha a touha po zmn ano.Najednou tu byl prvn ervencov den, tedy den D a nstup do novho zamstnn. Za pouh dva msce se nm mlo podait cosi vylepit, trochu zmnit, pipravit novinky pro Vae dti a pivtat je vhezm prosted. Spostupem asu se domnvm, e se nm urit nco znaich pedsevzet podailo uskutenit. Nejen, e se dti po przdninch opt vrtily do kolnch lavic,ale pivtaly je i nov vymalovan chodby a poloen dlaba, kter se vyskytuje tm v celch prostorch koly. I j jsem ztoho mla upmnou radost, e se tento krok povedl. Dky pat pedevm Obci hlavy, zizovateli koly, kter nm poskytla prostedky na tyto pravy. Dle bych chtla podkovat rodim, kte se aktivn podleli na zkulturnn kolnho prosted i ostatnm, kte se podleli jinak.

Jen vkrtkosti bych chtla pohovoit o zmnch v tomto kolnm roce. Spolen skolegynmi se nm podailo otevt nkolik novch krouk a umonit dtem vuku anglitiny od prvnho ronku. Spanem Juhou, nam It specialistou, vsouasn dob dolaujeme novou tv internetovch strnek. Doufm, e i toto pispje ke zkvalitnn vzdlvn dt a Va orientaci. Vm, e pokud bude knovm npadm a podntm prostor, nenechaj na sebe dlouho ekat.

A co napsat zvrem? Vem dtem bych chtla popt hodn spch , smv na tvi a radost ztoho, e se dozv nco novho, rodim poten ze svch ratolest a pevn nervy a vem ostatnm hlavn hodn zdrav.

Spnm hezkho dnenho dne


Mgr. Lenka Dianov
/ editelka koly /
Ⓒ 2008 - 2023 Základní škola Šťáhlavy, vytvořil Jaroslav Juha juha@juhacr.net
Provozováno v datové infrastruktuře JUHA-IP