Tvoříme nové webové stránky školy. Omlouváme se tak za případné neaktuální informace na těchto stránkách, které brzy zaniknou.

       ŠKOLA | DRUŽINA | JÍDELNA | KALENDÁŘ AKCÍ | JÍDELNÍČEK | Š+Š | KE STAŽENÍ | KONTAKTY  Novinky na webu:
2023-11-23: Na úvodní stránce naleznete informace k plánované stávce.
2023-11-09: Zveme všechny na Pozdimní koncert 2023 s první ochutnávkou tónů zrekonstruovaných šťáhlavských varhan. Více informací na úvodní stránce.
2023-10-24: Na úvodní stránce naleznete jízdní řád akce "Trolejbus plný hudby".
2023-10-20: Zveřejnili jsme záznam z představení Šíleně smutná princezna. K okamžitému přehrání na úvodní stránce, ke stažení v plné kvalitě v sekci Ke stažení > Videa.
2023-10-16: Zveme všechny na 8. školní bál a Trolejbus plný hudby. Více info na úvodní stránce www.zsstahlavy.cz
2023-10-05: Přinášíme vám záznam ze šťáhlavské Noci kostelů 2023 a vystoupení děti ZŠ. On-line ke zhlédnutí na úvodní stránce školy, nebo v sekci Ke stažení > Videa k dispozici v plné kvalitě.
Všechny novinky...


Návštěvy:
Dnes: 2
Tento týden: 217
Celkem od 1. 1. 2014: 142855

Nov koln rok v Z hlavyA mme tu opt msc z a s nm nov koln rok. Vtina kolk se vracela do znmho prosted, jen pro nae mal prvky to byla premira. Vech 24 novch k doprovodili na jejich prvn cest do koly jejich nejbli maminky, tatnkov, babiky a ddekov, aby je podpoili a dreli jim palce. Prvci mohli usednout do lavic v nov vymalovan td vybaven novm nbytkem. Pan uitelka pivtala 8 holiek a 16 kluk, po vzjemnm pedstaven si prohldli na lavicch pracovn seity, podle kterch se budou uit. Nejvce je vak zaujal barevn kornout pln dobrot a balek kolnch poteb, kter jim daroval O hlavy. Ji prvn koln den plnili prvci kreslen kol, zatmco pan uitelka sdlovala rodim potebn informace. Tak v ostatnch tdch se pan uitelky pozdravily se svmi ky a nov koln rok byl oficiln zahjen.

Ale ani o przdninch se ve kole nezahlelo. Prostory koly byly rozeny o nov 3. oddlen koln druiny, kter vzniklo v nevyuit td nad koln jdelnou. V souvislosti s tm se podailo vybudovat i nov toalety a atnu pro druinov dti, lino a koberce poloila firma Axis.

Dal rekonstrukce probhaly i v hlavn budov koly. V 1. poschod byly opraveny dosavadn chlapeck toalety a nov zzeny toalety pro dvata. Tak kuchyn prola svoj rekonstrukc, byly vymnny pvodn obklady a dlaba. Nov rozvody elektiny provedl pan Nol, rozvody vody a odpady pan Kasal. Veker stavebn prce v budovch koly zajiovala firma Silba Elstav. Prostory 3. oddlen D, 1. tdy a chodeb v pzem vymaloval pan Vesel a nbytek do tchto ueben zhotovil pan Kepka. Vem tmto firmm nle za jejich prci, pelivost a vasn dokonen n dk.

Velk podkovn pat pedevm O hlavy za financovn vech zmnnch prac spojench s rekonstrukc koly a v neposledn ad i firm KS Europe, s.r.o. za sponzorsk dar na pozen novho nbytku a balek kolnch poteb, kter zstupci firmy osobn pedali naim prvkm. Zvrem bychom chtli vem naim km popt do novho kolnho roku hodn spch v jejich prci, stle dobrou nladu, ale hlavn pevn zdrav.


za Z hlavy Mgr. Hana Radov a Mgr. Alena Lffelmannov
Ⓒ 2008 - 2023 Základní škola Šťáhlavy, vytvořil Jaroslav Juha juha@juhacr.net
Provozováno v datové infrastruktuře JUHA-IP