Tvoříme nové webové stránky školy. Omlouváme se tak za případné neaktuální informace na těchto stránkách, které brzy zaniknou.

       ŠKOLA | DRUŽINA | JÍDELNA | KALENDÁŘ AKCÍ | JÍDELNÍČEK | Š+Š | KE STAŽENÍ | KONTAKTY  Novinky na webu:
2023-11-23: Na úvodní stránce naleznete informace k plánované stávce.
2023-11-09: Zveme všechny na Pozdimní koncert 2023 s první ochutnávkou tónů zrekonstruovaných šťáhlavských varhan. Více informací na úvodní stránce.
2023-10-24: Na úvodní stránce naleznete jízdní řád akce "Trolejbus plný hudby".
2023-10-20: Zveřejnili jsme záznam z představení Šíleně smutná princezna. K okamžitému přehrání na úvodní stránce, ke stažení v plné kvalitě v sekci Ke stažení > Videa.
2023-10-16: Zveme všechny na 8. školní bál a Trolejbus plný hudby. Více info na úvodní stránce www.zsstahlavy.cz
2023-10-05: Přinášíme vám záznam ze šťáhlavské Noci kostelů 2023 a vystoupení děti ZŠ. On-line ke zhlédnutí na úvodní stránce školy, nebo v sekci Ke stažení > Videa k dispozici v plné kvalitě.
Všechny novinky...


Návštěvy:
Dnes: 44
Tento týden: 215
Celkem od 1. 1. 2014: 142853

Zptky ve kolePrzdniny ubhly jako voda a v ter 1. z jsme zahjili nov koln rok. Jako tradin pili s nejvtm oekvnm prvci se svmi rodii. Pan uitelka Ivana Kantnerov pivtala rekordn poet k 27. ekala je tda vybaven novm nbytkem, pkn barevn vmalba byla dozdobena mnostvm obrzk a pomcek, kter jim pomou v prvnch tdnech uen. Tento den si nov ci odneli plnou aktovku vc kornout naplnn sladkostmi, balek kolnch poteb, krabiku na svainu a jako drek dtsk koln atlas, kter jim osobn pedali zstupci KS Europe, s.r.o. Ji ostlen ci se pivtali se svmi uitelkami i v ostatnch tdch. Ve kolnm roce 2015/2016 bude nai kolu navtvovat 107 k. Pejeme vem hodn spch a radosti z uen.

Hlavn leton novinkou slouc k obohacen a modernizaci vuky je interaktivn tabule ve 3. td. Byla pozena dky iniciativ rodi, kte pili s npadem uspodat koln bl. Jeho vtek pokryl st ceny tabule, sponzorskm darem pispl KS Europe, s.r.o. a zbylou st vnovala fi rma, kter tabuli dodala. Na koln zahrad vyrostla pergola, kter bude za pznivho poas slouit jako venkovn uebna a odpoledne k odpoinku a hrm dt ze koln druiny. Ve tet budov koly, kde je kuchyn s jdelnou, potaov tda a od loskho roku tet oddlen D, byla nainstalovna plynov kotelna. Ke zven bezpenosti nejen dt pispl radar na men rychlosti, kter byl umstn na frekventovan Komenskho ulici v blzkosti koly.

Informace na zvr:
stle mete krmit paprem modr kontejner u koly (akce papr za papr)

19. 23.10. - sbr plast, vek, papru a karton cel listopad sbr elektroodpadu (na koln zahrad)


Za Z hlavy Mgr. Hana ovkov a Mgr. Jana kardov

Ⓒ 2008 - 2023 Základní škola Šťáhlavy, vytvořil Jaroslav Juha juha@juhacr.net
Provozováno v datové infrastruktuře JUHA-IP